Членський внесок, є добровільною дією.

Членство, передбачає інформаційну підтримку щодо всіх заходів, що проводяться Спілкою. Юридична консультація членів спілки, при виникненні спірних юридичних питань, пріоритетний доступ на заходи спілки та проведені нею лекції інших лекторів. Доступ до юридичного розділу форуму, з публікацією нормативної бази, що стосується стоматології, доступ до бібліотеки форуму з статтями, які перебувають там. Так само гроші підуть на підтримку і модерацію форуму і сайту і виконання Спілкою її прямих обов'язків з регулювання ендодонтичній діяльності в Україні.

Членство має три рівні.

Перший - безкоштовний, він дає тільки право називатися членом спілки і доступ до непрофесійних розділів форуму, і, можливо бібліотеки.

Другий - з щорічною оплатою 300 грн членських внесків, надає всі можливості, зазначені вище: доступ до додаткових розділів форуму, статей, і іншої додаткової та спеціалізованої інформації.

Третій - з членськими внесками щорічно 10 000 грн, що дає прав бути головою осередка спілки, проводити різні заходи спілки в своєму осередку, і отримувати повний юридичний захист, деталі якого зараз розробляються. Стати головою осередка можна тільки за погодженням з керівництвом спілки, після обговорення всіх прав і обов'язків даної посади.